Gaz-ELEK, ul. Klonowa 7, Kokoszkowy, 83-200 Starogard Gdański

ZADZWOŃ!

pon. - pt. 8:00 - 16:00 504-271-731, 796-444-339

Chiptuning Auta Osobowe

Chip tuning to najlepszy sposób na ożywienie Twojego auta, odczuwalny przyrost mocy a jednocześnie mniejsze zużycie paliwa.

Podróżowanie autem staje się przyjemniejsze i zarazem bezpieczniejsze np. przy manewrach wyprzedzania.

Wiele osób po usłyszeniu o chiptuningu zastanawia się czemu producenci aut nie stosują parametrów, do których możemy bezpiecznie modyfikować auta i mieć z tego same korzyści t.j. większa moc i mniejsze spalanie.

Otóż producenci przystosowują auta do warunków optymalnych, a wiadomo że w różnych miejscach na świecie panują zupełnie odmienne warunki, a kierowcy mają najróżniejsze style jazd. Stąd wynikają zachowawcze ustawienia producenta. My natomiast badamy dokładnie w jakim stanie jest silnik i przystosowujemy jego ustawienia do Państwa wymagań i stylu jazdy.

Dzięki naszym zabiegom Państwa samochód będzie mógł korzystać ze swoich ukrytych rezerw mocy, w niektórych egzemplarzach nawet do 40%, dodatkowo przy odpowiednim ustawieniu dopływu paliwa jesteśmy w stanie obniżyć Państwa wydatki na paliwo. Modyfikacje wyżej opisane pozwolą osiągnąć przy tym samym stylu jazdy zmniejszenie spalania w granicach 1l na 100km,

Dokładamy wszelkich starań aby świadczona przez nas usługa była na najwyższym możliwym poziomie . Do każdego egzemplarza samochodu podchodzimy indywidualnie. Wszystkie zmiany w programie pojazdu robione są ręcznie, a nie za pomocą uniwersalnych programów, które ze względu na mnogość różnorodnych wersji oprogramowania często nie radzą sobie z problemem. Pracujemy tylko na najlepszym oryginalnym, certyfikowanym sprzęcie i oprogramowaniu. Większość modyfikacji wykonujemy bezinwazyjnie poprzez złacze diagnostyczne OBD. Dlatego masz pewność że nie uszkodzimy twojego sterownika.

NOWOŚĆ Jako nieliczni posiadamy interfejsy do odczytu i zapisu sterowników Denso Toyota i sprzęt do odczytu TPROT (zabezpiecza ECU)

Dzięki niezawodnym rozwiązaniom, realizując chiptuning Twojego auta, gwarantujemy:

  • zwiększenie mocy
  • zwiększenie momentu obrotowego
  • zachowanie trwałości silnika
  • mniejsze zużycie paliwa
  • nadanie indywidualnego charakteru Twojemu samochodowi

Poniżej znajduje się tabela przyrostów mocy. Są to przykładowe wartości do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie.

Pobierz: Tabela przyrostu mocy.pdf