Gaz-ELEK, ul. Klonowa 7, Kokoszkowy, 83-200 Starogard Gdański

ZADZWOŃ!

pon. - pt. 8:00 - 16:00 504-271-731, 796-444-339

O firmie

WARSZTAT SAMOCHODOWY

GAZ-ELEK
Warsztat prowadzony z wieloletnim doświadczeniem. Odbywanie ciągłości szkoleń prowadzonych przez renomowane firmy oraz bieżące inwestycje w sprzęt pozwalają nam na sumienne, dokładne i profesjonalne wykonywanie usług.

Zlecając swój pojazd do naprawy bądź modyfikacji pamiętajcie Państwo że tylko wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości sprzęt są w stanie w dzisiejszych czasach elektroniki profesjonalnie wykonać usługę. Aby móc się o tym przekonać zapraszamy do naszego warsztatu.

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się profesjonalnym chiptuningiem, świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie elektromechaniki, oraz posiadamy serwis Diesla. Wiedza i umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata w pracy (z elektryką , elektroniką , oprogramowaniem, układami common rail) zostały ubogacone w kosztowne szkolenia. Pozwalają one naszemu zespołowi pracowników podnosić swoje kwalifikacje by być cały czas na bieżąco z bardzo szybko rozwijającą się technologią. W ten sposób ranga naszych usług cały czas jest na możliwie najwyższym poziomie . Do każdego egzemplarza samochodu dopracowujemy z osobna, z zachowaniem bezpieczeństwa program sterujący, który zostaje również dopasowany do oczekiwań klienta. Pracujemy tylko na najlepszym oryginalnym, certyfikowanym sprzęcie i oprogramowaniu. Większość modyfikacji wykonujemy bezinwazyjnie poprzez złącze diagnostyczne OBD. Dlatego nasi klienci mają pewność że ich sterownik nie zostanie uszkodzony.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług wszystkie modyfikowane samochody jeżdżą długo i bezawaryjnie a ich właściciele wracają do nas swoimi nowymi nabytkami.

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką samochodową. Oferujemy m.in. chiptuning, usuwanie DPF, EGR, Sond, NOx, AdBlue itd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Warsztat samochodowy Gaz-Elek
Warsztat samochodowy Gaz-Elek

Powody dla których

warto wybrać właśnie nas

icon6

GWARANCJA

ZADOWOLENIA
Zlecając w naszym zakładzie usługę lub naprawę macie Państwo gwarancje, że korzystacie z legalnie działającego warsztatu z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.
icon7

BŁYSKAWICZNA

REALIZACJA
Diagnostyka wykonywana jest w najszybszym możliwym czasie. Po uzgodnieniu z klientem zakresu usług i ich kosztów dokonujemy działania pozwalające na sprawne i rzetelne ich wykonanie.
icon8

KOMPLEKSOWE

USŁUGI
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy kompleksowo usługi w dziedzinie Diesla.
icon5

ATRAKCYJNE

PROMOCJE
Przy skorzystaniu z usługi usunięcia filtra cząstek stałych (FAP/DPF) CHIPTUNING 50% TANIEJ!

NASZĄ MYŚLĄ PRZEWODNIĄ

JEST ZADOWOLENIE KLIENTA
Dostosowując się do potrzeb klientów na czas naprawy użyczamy firmowego samochodu zastępczego. Przy usługach takich jak usunięcie filtra cząstek stałych, lub montaż instalacji gazowej samochód użyczany jest bezpłatnie.

Auto po naprawie poddawane jest jeździe próbnej

w celu sprawdzenia poprawności działania wykonanej usługi
Dbając o zadowolenie klienta i jakość naszych usług, zawsze testujemy przeprowadzone przez nas naprawy i modyfikacje.
image_5