Gaz-ELEK, ul. Klonowa 7, Kokoszkowy, 83-200 Starogard Gdański

ZADZWOŃ!

pon. - pt. 8:00 - 16:00 504-271-731, 796-444-339

Opinie naszych klientów

Poniżej zamieszczamy prawdziwe opinie klientów korzystających z usług naszego warsztatu. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami!

Tylko pozostaje potwierdzić poprzednie komentarze. Bardzo polecam korzystanie z usług firmy GAZ-ELEK .Gratulacje dla Macieja Zinka za stworzenie takiej firmy. Polecam

Robert Stankiewicz,

Ostatnio zrobiłem Skodę Fabie 1,9 TDI teraz to zupełnie inne auto. Strasznie dynamiczne i elastyczne :) Ta firma to pełen profesjonalizm. Bardzo polecam !!!

Adrian Maliszewski,

Bardzo dobry ale i też oblegany fachowiec, bez problemu zdiagnozowana i usunięta usterka za przyzwoite pieniądze, 100% polecam. Audi A6

Wojtek Z.,

Rzetelny i uczciwy fachowiec co w dzisiejszych czasach graniczy z cudem, bardzo fachowo podchodzi do sprawy, wszystko dokładnie tłumaczy, nie wciska klientom kitu i nie naciąga na niepotrzebne koszty. Z terminami u niego trochę ciężko, ale wcale nie ma się co dziwić, bo widząc jego podejście do problemu czasem musi to trochę potrwać, są tego dobre strony- te same usterki nie pojawiają się w moim Volvo dwukrotnie tak jak u innych "fachowców" Zanim trafiłam do Pana Macieja miałam okazję zawitać w wielu innych dużych warsztatach gdzie spotkałam się z dużą niekompetencją i brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat mechaniki co jest dla mnie druzgocące, myślą, że jak kobieta przyjeżdża samochodem to nie ma o niczym pojęcia i można jej na wciskać kitu ile się da no i skasować gotówkę i powiedzieć będzie dobrze. Z czystym sercem polecam usługi Pana Macieja.

Monika,