Gaz-ELEK, ul. Klonowa 7, Kokoszkowy, 83-200 Starogard Gdański

ZADZWOŃ!

pon. - pt. 8:00 - 16:00 504-271-731, 796-444-339

Regeneracja wtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy

W samochodach z silnikiem diesla często dochodzi do awarii układu wtryskowego. Wtedy niezbędna może okazać się wymiana bądź regeneracja wtryskiwaczy. Jeśli jest taka możliwość – zalecamy regenerację, ponieważ jest znacznie tańsza niż wymiana wtryskiwaczy na nowe. W starszych modelach aut regenerację wtryskiwaczy przeprowadza się szybko i sprawnie, dzięki czemu jest ona tania. Usługa jest droższa w nowszych konstrukcjach silników, ale mimo to, nadal jest bardziej opłacalna od wymiany wtryskiwaczy. Regeneracja niesprawnego wtryskiwacza w naszym warsztacie przywraca mu sprawność. Możliwe jest również uzyskanie parametrów takich samych, jakie posiadają fabrycznie nowe wtryski. Klient na potwierdzenie naprawy otrzymuje testy ze stołu probierczego, gwarancję oraz fakturę naprawy.

Jak rozpoznać uszkodzenie wtryskiwaczy?

Na uszkodzenie wtryskiwaczy może wskazywać kilka niepokojących objawów. Jeśli zauważysz któryś z nich udaj się do warsztatu samochodowego, aby zapobiec poważnej awarii. Ignorowanie nieprawidłowości w samochodzie może doprowadzić nawet do wypalenia tłoków, zatarcia silnika czy zniszczenia pompy wtryskowej.

Objawy uszkodzenia wtryskiwaczy to m.in.:

  • dymienie auta,
  • większe zużycie paliwa,
  • spadek osiągów,
  • problem z wchodzeniem silnika na wyższe obroty,
  • zapalenie się kontrolki,
  • specyficzny odgłos pracy silnika.

W przypadku zauważenia któregokolwiek z wymienionych objawów zalecamy kontakt z mechanikiem samochodowym. Zapraszamy do naszego warsztatu. Oprócz regeneracji wtryskiwaczy wykonamy kompleksową diagnostykę komputerową. Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego.